Դիմավորում ենք Բոլնիսի խմբին

Լուսանկարը՝ անձնական տեսախցիկից
Ընդունելության ծրագիր
Մայիսի 15
·         16:00-17:00-Դիմավորում, տեղավորում
·         17:00-18:00-ճաշ, հանգիստ
·         18:00-20:00-Զբոսանք երեկոյան Երևանով, պատասխանատու՝ Լուսինե Բուշ և ընկերներ
·         21:00-վերադարձ, թեյ, քուն
Մայիսի 16
·         8։30- նախաճաշ
·         9:00-9:15-Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք Մայր դպրոցում, պատասխանատու՝ Վարդուհի Հայրյան
·         9:20-11:00-մասնակցություն  Ավագ Ավագ և միջին դպրոցների դասերին, օտար լեզուների (վրացերենի, անգլերենի) ընտրությամբ գործունեության դասերին, մասնակցություն ցուցահանդեսներին։ Պատասխանատուներ՝ Ջուլի Սիմոնյան, Վարդուհի Հայրյան և ընկերներ
·         11։00-14։00-այցելություն Էջմիածին, պատասխանատու՝ Ջուլի Սիմոնյան և ընկերներ
·         14:00-ճաշ մայր դպրոցում, պատասխանատու՝ Վարդուհի Հայրյան
·         14:00-15:00-մարզական պարապնունքներ, պատասխանաոտւ՝ Միքայել Ղազարյան
·         15։15-16:00-համերգ Սեբաստիա համերգասրահում
·         16:00-18։00-ազատ ժամ
·         19:00-20:00-ընթրիք կացարանում
·         20:30-ից՝ հանգիստ կացարանում
Մայիսի 17
·         8։30- նախաճաշ
·         9:00-9:15-Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք Արևմտյան դպրոցում
·         9:20-9:45-քայլք Արևմտյան դպրոցի տարածքով՝ ծանոթացում կրտսեր դպրոցի և նախակրթարանի մոդելի հետ, մասնակցություն դասերին, պատասխանատու՝ դպրոցի ղեկավար
·         10:00-10:30-մասնակցություն ներկայացմանը
·         11:00-12:00-Մասնակցություն Երևան-2800, Կոնդ, Թակոց
·         11։00-12։30-մասնակցություն օտար լեզվի ընտրությամբ գործունեության դասերին, ինտերակտիվ դասեր, վրացախոսների ակումբի կենդանի շփումը լեզվակիրների հետ, պատասխանատու՝ Վարդուհի Հայրյան, Լուսինե Բուշ
·         13:00-14:00-կլոր սեղան, հայ-վրացական ակումբի հռչակագրի ստորագրում՝ Մայր դպրոցի կենտրոնական ընթերցասրահում
·         14:00-15։00-ճաշ Մայր դպրոցում, պատասխանատու՝ Վարդուհի Հայրյան
·         15:15-16:00-մասնակցություն համերգին Սեբաստիա համերգասրահում
·         16։00-17:00-հանգիստ կացարանում
·         17։00-18:00-այցելություն Ագարակ, պատասխանատու՝Ջուլի Սիմոնյան և ընկերներ
·         18:00-19:00-լող, պատասխանատու՝ Տաթև Համբարյան
·         19։00-20։00-ընթրիք կացարանում
·         20։00-հանգիստ կացարանում
Մայիսի 18
·         8։30-նախաճաշ
·         9։00-9:15֊առավոտյան ընդհանուր պարապմունք Սբ. Երրորդության եկեղեցում
·         9:30-12։00-Աշխատանք փոքր խմբերով՝ Բրուտանոցում
·         13։00֊մեկնում
Ընդունելության պատասխանատուներ. Լուսինե Բուշ, Ջուլի Սիմոնյան, Վարդուհի Հայրյան
Խմբի գիշերակացը՝ Արևմտյան դպրոցի հյուրատանը
Մասնակիցներ
Սովորողներ
1.     Մարիամ Խաբազի
2.     Նինո Շարմյաշվիլի
3.     Անի Ներգաձե
4.     Քեթի Կաչկաչիշվիլի
5.     Մարիամ Կաչկաչիշվիլի
6.     Քրիստինա Ցավավա
7.     Դատո Պատարկացիշվիլի
8.     Լուկա Խատիաշվիլի
9.     Գիորգի Կուրդուրաձե
10. Սալոմեյա Կապանաձե
11. Լյուկ Կեկուտիա
12. Ալեքսանդր Խոջաբեբյանի
13. Նիկա Լազարյանի
14. Դիանա Կոմանյան
15. Մարիան Խաբազի
Բոլնիսի Դավիդիանի”  Թբիլիսիի Իվերիա դպրոցի ուսուցիչներ
1.     Սալոմե Կարթիշվիլի-անգլերենի ուսուցիչ
2.     Գիորգի Ռիջամաձե-կազմակերպիչ, ՏՏ մասնագետ
3.     Մարինա Գորշկովա-դպրոցի տնօրեն, վրացերենի ուսուցիչ
4.     Մարիա Գոչիաշվիլի-անգլերենի ուսուցիչ
5.     Մանանա Բիձինաշվիլի-օտար լեզվի մասնագետ
6.     Բելլա Ուգրեխելիձե-բնագիտության ուսուցիչ
7.     Դարինա Ռեխվիաշվիլի-վրացերենի ուսուցիչ
8.     Գիորգի Կաչկաչիշվիլի-ծնող
9.     Իրմա Մևերկրիշվիլի-ծնող

10. Մայա Բեժանիձե-ծնող

Այս օրերին իմ անելիքները.


Комментарии

Популярные сообщения